Skip to content

وانلایت

محلول اکترولیت خوراکی

به غلظت املاح و مواد معدنی موجود در ۱لیتر محلول، اُسمولاریته می گویند. جهت استفاده از یک فرآورده به منظور تامین آب و الکترولیت از دست رفته، علاوه بر محتویات الکترولیتی، اسمولاریته فرآورده نیز حائز اهمیت است؛ زیرا اسمولاریته سازگار با دستگاه گوارش حدود ۲۰۰ تا ۳۵۰ میلی اسمول در لیتر بوده و فرآورده با اسمولاریته بالاتر، سبب بروز اسهال، دفع آب و تشدید شرایط کم آبی بدن میگردد. لذا فرآورده ای با اسمولاریته بالا جهت جبران دهیدراسیون، نامناسب است.

محلول الکترولیت خوراکی

به غلظت املاح و مواد معدنی موجود در ۱ لیتر محلول، اُسمولاریته می گویند. جهت استفاده از یک فرآورده به منظور تامین آب و الکترولیت از دست رفته، علاوه بر محتویات الکترولیتی، اسمولاریته فرآورده نیز حائز اهمیت است؛ زیرا اسمولاریته سازگار با دستگاه گوارش حدود ۲۰۰ تا ۳۵۰ میلی اسمول در لیتر بوده و فرآورده با اسمولاریته بالاتر، سبب بروز اسهال، دفع آب و تشدید شرایط کم آبی بدن میگردد. لذا فرآورده ای با اسمولاریته بالا جهت جبران دهیدراسیون، نامناسب است.
برای اینکه بدنمان دچار کم آبی نشود و درصورت کم آبی دچار مشکل نشویم بهتراست محلولی استفاده کنیم که ازلحاظ سطح اسمولاریته و الکترولیت دارای استاندارد جهانی باشد.
طبق نظر سازمان بهداشت جهانی(WHO) فقط محلولی برای جبران کمبود آب بدن مناسب است که مقدار اُسمولاریته آن بین ۲۰۰-۳۵۰ میلی اُسمول در یک لیتر باشد.
وانلایت به دلیل ترکیب دقیق و درست مواد تشکیل دهنده، بهترین نوشیدنی برای حل این مشکل است.
به یاد داشته باشید؛ زمانیکه بدن دچار کم آبی می شود باید محلولی استفاده کنیم که به سرعت و با دقت زیاد تهیه شده باشد درغیر اینصورت دچار مشکلات جبران ناپذیری می شویم.

ورزش

زمانیکه به مدت زیادی(بیش از ۲۰ دقیقه) ورزش می کنیم بدن ما آب زیادی از دست می دهد که با نوشیدنی های معمولی جبران نمی شود.
برای بازگرداندن سریع آب و الکترولیت از دست رفته بدن وانلایت بهترین گزینه است.

گرما

ممکن است بازی و سرگرمی در هوای گرم به اندازه ای هیجان انگیز باشد که متوجه کم آبی بدنتان نشوید، درنتیجه دچار مشکلات عدیده ای شوید.
پیشنهاد ما برای شما وانلایت است.

شما می توانید در هنگام تفریح و سرگرمی به جای نوشیدن مایعات معمولی از وانلایت استفاده کنید و شادی خود را تضمین کنید.

آنفولانزای دستگاه گوارش

آنفولانزای دستگاه گوارش مشکلاتی مثل اسهال، استفراغ، درد شدید در ناحیه شکم، تب و ضعف عمومی بدن را برای فرد بیمار به وجود می آورد و حداقل به مدت ۵ روز ادامه می یابد. چیزی که این بیماری را خطرناک می کند از دست دادن مقادیر زیادی  آب و الکترولیت بدن است که اگر به سرعت جایگزین نشود می تواند حادثه ساز شود.
وانلایت سریعتر و بهتر از هر نوشیدنی دیگری می تواند آب و الکترولیت از دست رفته بدن شمارا جبران کند.

مسافرت

در سفر مواردی مثل پیاده روی طولانی، گرما، غذای مانده، تفاوت رطوبت و دمای مقصد نسبت به مبداء و بسیاری مورد دیگر باعث کم آبی بدن شما شود.
شما می توانید وانلایت را با خود به سفر ببرید و مسافرت لذت بخشی را تجربه کنید.

بارداری

برخی از مشکلات در زمان بارداری باعث ازدست دادن آب و برهم خوردن سطح الکترولیت بدن مادران باردار می شود که برای مادر و جنین بسیار خطرناک است.
به مادران باردار توصیه می شود روزانه حداقل ۱۰ لیوان ۲۳۰ سی سی آب میل کنند.
مادران باردار می توانند برای حفظ سلامت خود و جنین شان با اطمینان کامل وانلایت اورجینال بنوشند چون وانلایت اورجینال عاری از هرگونه مواد رنگ دهنده و طعم دهنده است.

غذای مسموم

غذاهایی که به مدت زیادی در یخچال مانده و یا به درستی طبخ نشده ویا مواد تشکیل آن بدرستی شسته نشده است و حتی اگر از ظروف آلوده ای برای سرو آن استفاده شده باشد، می تواند شما را دچار مشکلات گوارشی کند.
شما دراین حالت مقدار زیادی املاح به همراه آب از دست می دهید که جایگزینی این املاح ساده نیست و احتیاج به زمان زیادی دارد.
شما با مصرف وانلایت می توانید به سرعت املاح و آب از دست رفته بدنتان را جبران کنید.

آیا میدانستید؟

وانلایت حاوی زینک می باشد

تاثیر زینک در وانلایت

وانلایت حاوی زینک است، که از نظر پزشکی برای درمان اسهال به اثبات رسیده است.
مطالعات نشان داده اند که روی تا ۴۰ درصد موجب کاهش علائم اسهال می شود.
روی باعث افزایش جذب آب و الکترولیت ها می شود ونیز بازسازی اپیتلیوم روده را بهبود می بخشد.
روی سطح آنزیم های سلول های مویی شکل دستگاه گوارشی را افزایش می دهد، سیستم ایمنی را تقویت می کند و درنتیجه باعث ضیف شدن و از بین رفتن عوامل بیماری زا می شود.

برای بازگرداندن سریع مواد معدنی از دست رفته بدن بجای نوشابه های گازدار، آبمیوه و حتی آب وانلایت بنوشید.

باورهای غلط

نوشیدنی های رایج که مشکل کم آبی بدن شما را بدتر می کند

به جز وان لایت نوشیدنی های معمولی مانند نوشابه، آب میوه و نوشیدنی های ورزشی برای کمک به بازگرداندن آب بدن کودک شما پس از تعریق یا ادرار زیاد، اسهال ویا استفراغ، کافی و مناسب نیست. این نوشیدنی ها حاوی مقدار زیادی شکر هستند که باعث کاهش آب بدن و ایجاد مشکلات شکمی می شوند و همچنین املاح معدنی در این نوشیدنی ها کافی نیست،

درصورتیکه املاح کافی، برای جبران کم آبی بدن کودک مهم است. نوشیدنی های قندی ، روده را مجبور به جذب اضافی آب می کنند و سعی می کنند آب بیشتری برای رقیق کردن قند پمپ کنند.ازدست دادن آب زیاد برای کودک شما بسیار خطرناک است، لطفا جدی بگیرید.

 به گونه ای طراحی شده که مواد معدنی مثل سدیم، پتاسیم، زینک و دیگر املاح مورد نیاز و الکترولیت از دست رفته بدن کودکان شمارا خیلی سریع و بسیار موثرتر از نوشیدنی های دیگر جایگزین کند.

وانلایت اورجینال عاری از هرگونه مواد رنگ دهند و طعم دهند است که تمام افراد بالای ۶ماه می توانند استفاده کنند.