Skip to content
pg-07

پلارژین

بهترین راه درمان سرماخوردگی و آنفولانزا

به دلیل بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین استفاده از جدیدترین متد پرورش و تولید، مواد اولیه تولید شده توسط شرکت افریجتیکس آفریقای جنوبی دارای کیفیت عالی و استانداردهای جهانی است. این امر سبب شده تا عصاره بدست آمده دارای مقادیر فراوانی اومکالین باشد که باعث افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن می گردد.

ویژگی های منحصربه فرد پلارژین

ویژگی های منحصربفرد پلارژین به شرح زیر می باشد:

کوتاه شدن دوره سرما خوردگی و آنفولانزا پس از مصرف

مهترین علت مصرف داروهای سرما خوردگی توسط بیماران کوتاه شدن این دوره به منظور بازگشت به زندگی عادی ست مطالعات نشان داده است پلارژین یکی از موثر ترین داروها در کوتاه کردن دوره سرما خوردگی و بازگشت افراد به زندگی روزمره می باشد. بنا بر نظر سنجی های انجام شده در کشور آلمان پلارژین یکی از موثرترین داروها سرما خوردگی در این زمینه بوده است.

کاهش شدت علائم سرماخوردگی

پلارژین بر روی انواع نشانه های سرما خوردگی از جمله احتقان (گرفتگی)، التهاب گلو، سرفه و آبریزش بینی موثر است توجه به این نکته ضروری ست که پلارژین عوارض داروهای شیمیایی سرما خوردگی مانند خواب آلودگی، بی قراری را ندارد از این رو جایگزین مناسبی برای انتی بیوتیک ها و ضد حساسیت ها می باشد.

آتنی باکتریال (اثر ضد باکتریایی)

یکی از مهترین ویژگی پلارژین خاصت ضد باکتری آن بدون ایجاد عارضه مقاومت آنتی بیوتکی ست بدلیل اینکه پلارژین خاصیت ضد میکروبی خود را با مکانیسمی کاملا متفاوت اعمال می کند از این رو این دارو می تواند یکی از بهترین داروهای جایگزین انتی بیوتیک، در سرما خوردگی باشد.

خاصیت تنظیم کنندگی سیستم ایمنی

یکی ار ویژگی های منحصر بفرد پلارژین اثر مثبت آن بر سیستم ایمنی و تنظیم واکنش های ایمنی می باشد. پلارژین خاصیت ضد حساسیتی خود را بدون ایجاد خواب آلودگی ایجاد می کند و مطالعات نشان داده است مصرف پلارژین بطور کلی ایمنی پایه بدن را افزایش می دهد.

آنتی ویرال (اثر ضد ویروس)

مطالعات خاصیت ضد ویروسی پلارژین را بر ویروس های مختلف تنفسی از جمله آنفولانزا و کرونا ویروس ها به اثبات رسانده است به همین جهت این دارو در درمان انواع عفونت های تنفسی با منشا ویروسی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

طعم مناسب

در صنعت داروسازی طعم یک شربت نقش بسزایی در پذیرش آن محصول توسط بیمار، جهت مصرف دارو به ویژه در کودکان دارد. لذا خوش طعم بودن شربت های دارویی بسیار مهم است پلارژین جز خوش طعم ترین شربت های سرما خوردگی در بازار جهانی می باشد. طعم خوشایند اشکال مختلف شربت پلارژین باعث پذیرش مناسب این دارو توسط بالغین و اطفال شده است.

چرا پلارژین برای شما مناسب است؟

محصول پلارژین یک شربت گیاهی بر پایه ریشه گیاه پلارگونیوم است که می تواند علائم سرماخوردگی از جمله آبریزش بینی، سرفه و … را تا حد زیادی کاهش دهد و باعث تقویت سیستم ایمنی در بدن بیمار شود. شربت پلارژین کیدز برای اطفال بالای یک سال، شربت و قرص پلارژین بزرگسال برای افراد بالای شش سال و قطره پلارژین برای کودکان زیر یک سال در ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

antivirus-601x1024-1

برتری پلارژین

پلارژین به دلیل ماهیت خاصی که دارد یکی از بهترین  داروها جهت درمان عفونت حاد دستگاه تنفسی می باشد. پلارژین از محدود  داروها ی سرما خوردگی  است که خاصیت ضد باکتریایی ، ضد  ویروسی  و تنظیم کننده سیستم ایمنی را دارد بدون آنکه  عوارض سایر داروها نظیر بحث مقاوت انتی بیوتکی و یا خواب آلودگی   را برای مریض ایجاد کند .لازم به ذکر است پلارژین یکی از پر فروش  ترین محصولات در کشور آلمان در زمینه سرما خوردگی می باشد.

پلارژین را از کجا تهیه کنیم؟

darukala.ir

داروکالا

betadarou.com

بتادارو