Skip to content
Slider-Master-page-06l

وانلایت

محلول اکترولیت خوراکی

محلول الکترولیت خوراکی آماده به مصرف است که اولین سرم خوراکی بازار ایران بشمار می آید

وانلایت محلول الکترولیت خوراکی

به غلظت املاح و مواد معدنی موجود در ۱ لیتر محلول، اُسمولاریته می گویند. جهت استفاده از یک فرآورده به منظور تامین آب و الکترولیت از دست رفته، علاوه بر محتویات الکترولیتی، اسمولاریته فرآورده نیز حائز اهمیت است؛ زیرا اسمولاریته سازگار با دستگاه گوارش حدود ۲۰۰ تا ۳۵۰ میلی اسمول در لیتر بوده و فرآورده با اسمولاریته بالاتر، سبب بروز اسهال، دفع آب و تشدید شرایط کم آبی بدن میگردد. لذا فرآورده ای با اسمولاریته بالا جهت جبران دهیدراسیون، نامناسب است.
برای اینکه بدنمان دچار کم آبی نشود و درصورت کم آبی دچار مشکل نشویم بهتر است محلولی استفاده کنیم که از لحاظ سطح اسمولاریته و الکترولیت دارای استاندارد جهانی باشد.
وانلایت به دلیل ترکیب دقیق و درست مواد تشکیل دهنده، بهترین نوشیدنی برای حل این مشکل است.
به یاد داشته باشید؛ زمانیکه بدن دچار کم آبی می شود باید محلولی استفاده کنیم که به سرعت و با دقت زیاد تهیه شده باشد درغیر اینصورت دچار مشکلات جبران ناپذیری می شویم.

وانلایت محلول الکترولیت خوراکی

کمک به درمان انواع اسهال، گرما زدگی، استفراغ، نوشیدنی های الکلی فعالیت های شدید ورزشی و هرگونه از دست دادن آب و الکترولیت (دهیراتاسیون)

حاوی تمامی الکترولیت های مورد نیاز بدن

این سرم خوراکی های حاوی موادی نظیر: پتاسیم، دکستروز، اسید سیتریک و زینک می باشد.

اسمولاریته مطابق بر استاندارد سازمان بهداشت جهانی

اسمولاریته استاندارد یک محصول به منظور جبران کم آبی بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ می باشد وانلایت تنها محصول در بازار ایران است که اسمولاریته آن منطبق بر این استاندارد است

ساخت کمپانی آلتون انگستان

آلتون یکی از کمپانی های پیشتاز انگلیسی ،در زمینه تولید دارو و مکمل می باشد که با استفاده از تکنولوژی بروز دنیا اقدام به تولید محصولات خود می کند

سریعترین روش ریکاوری حین ورزش

از آنجایی که ورزش کردن یکی از عوامل تعریق و از دست دادن آب می باشد استفاده از یکی محلول مناسب آب و الکترولیت اثر بسزایی در بهبود عملکرد یک ورزشکار دارد.

دارای دو طعم سیب و اورجینال

طعم خوشایند وانلایت یکی از ویژگی های منحصربفرد این محصول می باشد که باعث شادی و نشاط بیشتر در ورزشکاران می شود.

پیشنهاد ورزشکاران حرفه ای

کمک به درمان انواع اسهال، گرما زدگی، استفراغ، نوشیدنی های الکلی فعالیت های شدید ورزشی و هرگونه از دست دادن آب و الکترولیت (دهیراتاسیون)

دارای معتبرترین تاییدیه های ورزشی و دارویی

طبق نظر سازمان بهداشت جهانی (WHO) فقط محلولی برای جبران کمبود آب بدن مناسب است که مقدار اُسمولاریته آن بین ۲۰۰-۳۵۰ میلی اُسمول در یک لیتر باشد.

در معتبرترین داروخانه های کشور

برای بازگرداندن سریع مواد معدنی از دست رفته بدن بجای نوشابه های گازدار، آبمیوه و حتی آب وانلایت بنوشید.